Kategorie

Vážení hosté, dovolte nám, abychom Vás pozvali do naší pizzerie. Rádi Vás zde pohostíme a připravíme jedno z řady nabízených jídel. Snažíme se Vám poskytnout dobrou kvalitu za přijatelné ceny.

Naše filozofie zní - kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Kvalitu těsta dle speciálního receptu oceníte obzvláště v kombinaci s originálním jemným sýrem Mozzarella dováženým ze samotné Itálie. Kromě pizzy jsou u nás v  nabídce připraveny těstoviny, saláty, minutky, polévky a dokonce i dezerty. Věříme, že Vám u nás bude chutnat a že se k nám budete rádi vracet.

Italská kuchyně si u nás získala mimořádnou oblibu. Nabízí širokou paletu tradičních jídel, jejichž původ lze hledat v dobách dávno minulých: mísí se zde prvky řecké, římské i orientální. Také jednotlivé oblasti Itálie vtiskly svou vlastní pečeť kulinářským tradicím země a obohatily italskou kuchyni o jedinečné speciality. My jsme pro Vás naši nabídku rozšiřili ještě o další speciality z naší a zahraničních gastronomií. To vše doplňujeme našimi originálními recepty, které jistě ocení i opravdoví gurmáni.

Myslíme i na Vaše děti a v našem salónku si mohou užít spoustu zábavy a Vy si v klidu vychutnáte jídlo nebo třeba šálek dobré kávy.


Nové produkty

» Momentálně nejsou žádné nové produkty